Domeinnaam wordt verkocht ivm staken van de activiteiten. Domeinnaam is SEO heel sterk.
- €15.000
- 53 Views
- Geplaatst op 08-05-2023
- Geplaatst door wes
Ook interressant
Leukstevacatures.nl
Heb er een tijdje een website op gehad maar sinds een tijdje niets meer mee gedaan. Hele goede domeinnaam voor een uitzendbureau of een andere site die vacatures aanbiedt. Eventueel over te nemen inc. hosting. Ik accepteer bankoverschrijving, paypal,…
krediet-info.eu
Financiele website. Zeer geschikt voor Adsense en Affiliate. Sterke domeinnaam met: PA 31 DA 18 Leeftijd 8 jaar Inkomsten deze maand (deze maand tevens gestart) : 25 euro. aantoonbaar uit linkplaatsing(en). Per jaar zou dit dus 300 euro kunnen…
autoverzekeringenaanbod.nl
Omschrijving website: Informatieve site voor auto verzekeringen. Goede site voor adsense Goedgekeurd voor verschillende affiliates netwerken m4n/daisycon Lead vergoeding is erg hoog. tussen de 50 en 80 euro. URL: www.autoverzekeringenaanbod.nl…
Logo!
Een professionele logo voor maar liefst €10! U kunt "Bedrijfsnaam" aanpassen en uw eigen bedrijfsnaam toepassen. PSD meegeleverd! U kunt kiezen voor de 1e 'versie' , 2e of 3e. misschien wilt u zelfs alle 3 in een? Kan! u bepaalt!