Charles Jennings is de grondlegger van het 70:20:10 principe. Door dit principe wordt het belang van informeel leren tot uitdrukking gebracht.
De verhouding 70:20:10 staat voor:
70%: leren door te werken
20%: leren door coaching en feedback
10%: leren door formele training
Elke zichzelf respecterende organisatie werkt op dit moment met het 70/20/10 principe. Uit diverse onderzoeken is gebleken dat mensen 70% van hun kennis en vaardigheden halen uit de praktijk. Dus gewoon werken, ergens tegenaanlopen, oefenen, ervaren en weer opnieuw proberen. 20% leren mensen in interactie met anderen, een collega of een coach. Uiteindelijk leren mensen maar 10% via de ‘formele weg’. Dus door een cursus te volgen of een boek te lezen over een bepaald onderwerp.
- €500
- 14 Views
- Geplaatst op 27-11-2014
- Geplaatst door morrissimo
Ook interressant
onlinemarktplaats.eu
Verschillende mooie domeinnamen te koop!!! Duidelijke aantrekkelijke naam voor een webshop of website / Blog. Alle domeinnamen gaan nu super goedkoop weg! - Opruiming!!! weg=pech ik wil dit verkopen omdat ik me wil richten op een ander project.
gooigle.nl
Domeinnaam die veel bezoekers clicks oplevert. Te gebruiken voor diverse reclame doeleinden.
hulpshop.info
Hierbij verkoop ik de domeinnaam hulpshop.info Bij interesse, neem contact op.
werkenalsvakkenvuller.nl
www.werkenalsvakkenvuller.nl bied ik hierbij aan. Ik ben een grote opruim ronde aan het doen van domeinnamen en websites. Kijk ook bij mijn andere advertenties. Ik hoef niet de hoofdprijs, ik wil er gewoon vanaf.