Te koop wegens gebrek aan tijd.
Mooie strakke goedwerkende veilingsite.
Er is in de site ongeveer 1 maand tijd ingestoken en ligt helaas wegens omstandigheden op prive gebied aan de kant, we vinden het spijtig en zoeken iemand die de draad weer kan oppakken en deze site kan omtoveren tot een top website!
- incl. facebook pagina ( ong. 300+ likes)
- Zeer eenvoudig aan te passen
- Mogelijkheid tot normale veilingen.
- serverkosten 30 euro p maand
vraagprijs ligt rond de 6000 euro maar is uiteraard onderhandelbaar. de site heft alleen om op te zetten al rond de 8000 euro gekost en dit was de goedkoopste !! dus mocht je intresse hebben zoek dan niet verder, goedkoper kun je een website als deze niet krijgen!
bij intresse email naar:
[email protected]
of bel met 0641899789
- 18 Views
- Geplaatst op 03-01-2015
- Geplaatst door Rewster88
Ook interressant
casapets.nl
High potential website te koop! Online dierenwinkel Casapets. Website is gebouwd met WordPress en heeft een dropshipping koppeling met een groothandel in dierenartikelen hier in Nederland. Deze koppeling werkt uitstekend: - De voorraad wordt 2x per…
fanartikelenshop.nl
fanartikelenshop.nl is te koop Datum registratie: 14-02-2011 Webshop systeem: Luondo Voetbal fanartikelen succesvol beginnen De webshop www.fanartikelenshop.nl bestaat al sinds oktober 2013 en de domeinnaam heeft voor Google al veel leeftijd…
Brandsbyingram
Affiliate webshop, inkomsten waren ca 100 per maand. Door tijdgebrek is dat gedaald naar twintig. Met meer aandacht kan dat groeien. Is een twitter account met ca 250 volgers Facebook account met 1200 volgers, daar haal je de meeste omzet vandaan.
schaamhaarvormpjes.nl
www.schaamhaarvormpjes.nl met layout en incl. www.pubichairform.com Schaamhaar is de trend van 2014!