Wegens gebrek aan tijd te koop:
www.bid4win.nl
- Een groeiende centenveiling website
- Mogelijkheid tot gewone veilingen
- 2 maanden tijd in gestoken en 100+ klanten
- inlc. facebook met 300+ likes
- zeer gebruiksvriendelijk
- opbrengsten hangt af van tijd en energie
- Centenveiling kost normaal rond 7500,- alleen om te maken.
- serverkosten 30 euro p maand.
- Alleen serieuze intresse aub
Wij zijn deze website gestart en hebben na 2 maanden een ander bedrijf overgenomen.
Bij intresse graag mailen met Hoan1988@live.nl of neem contact op via app of sms met 0641899789
vraagprijs is 6500 euro, deze is onderhandelbaar.
De website is op moment niet in werking wegens verkoop.
- €6.500
- 47 Views
- Geplaatst op 02-11-2014
- Geplaatst door Rewster88
Ook interressant
2eprijs.nl
Prijsvergelijkings website met bezoekers en omzet. Domein over te nemen inclusief website en automatiseringssoftware. zonder omkijken iedere dag nieuwe content en de laatste updates binnen halen. Te koop aangeboden omdat mijn focus van webdevelopment…
snowsportshop.nl
Complete websites en domeinnaam(en) te koop: Snowsportshop.nl € 1.500,- (webshop inclusief dropshipping) Skipak.be € 1.500,- Snowboardaanbieding.nl € 1.000,- Snowboardshop.nl € 1.500,- Snowboardexpert.nl € 500,- Onlinesnowboardshop.nl € 500,-…
kledingveilen.nl
Tevens staat de domeinnaam kledingveilen.com te koop. Voor interesse graag bieden en/of contact opnemen.
Nieuwetafelkopen.nl
Helaas wegens tijdgebrek bied ik mijn unieke webshop aan, niet het systeem erachter is uniek maar wel de prachtige en bekende domeinnaam: Nieuwetafelkopen.nl De webwinkel is een professionele online shop in nieuwe tafels. De webwinkel is gebouwd in…
bronsbeelden.nl
Start je eigen webshop met de verkoop van bronzen beelden. Je ziet ze niet vaak, maar als je ze ziet, dan vallen ze absoluut op. Een bronzen beeld van vrouwe Justitia op het kantoor van een advocaat of een paardenbeeld bij een paardenliefhebber in de…