Te koop wegens gebrek aan tijd.
Mooie strakke goedwerkende veilingsite.
Er is in de site ongeveer 1 maand tijd ingestoken en ligt helaas wegens omstandigheden op prive gebied aan de kant, we vinden het spijtig en zoeken iemand die de draad weer kan oppakken en deze site kan omtoveren tot een top website!
- incl. facebook pagina ( ong. 300+ likes)
- Zeer eenvoudig aan te passen
- Mogelijkheid tot normale veilingen.
- serverkosten 30 euro p maand
vraagprijs ligt rond de 6000 euro maar is uiteraard onderhandelbaar. de site heft alleen om op te zetten al rond de 8000 euro gekost en dit was de goedkoopste !! dus mocht je intresse hebben zoek dan niet verder, goedkoper kun je een website als deze niet krijgen!
bij intresse email naar:
Hoan1988@live.nl
of bel met 0641899789
- 42 Views
- Geplaatst op 03-01-2015
- Geplaatst door Rewster88
Ook interressant
adapterdigitaal.nl
Wegens tijdgebrek i.v.m. hoofdonderneming bied ik mijn webshop in laptop adapters te koop aan. Domeinnaam: adapterdigitaal.nl INCLUSIEF huidige voorraad (84 adapters / 56 scharnier setjes / 38 toetsenborden) - Live sinds Januari 2011; - ruim…
ster-sieraden.nl
In mijn webwinkel verkoop ik allerlei sieraden waaronder bedels, glaskralen, chunks, byloffs armbanden, ringen, horloges enz. Dit is slechts een kleine greep uit het complete assortiment. Wilt u precies weten wat de webshop allemaal te bieden heeft, dan…
ruitersportwereld.nl
Alleen de domeinnaam is te koop. Zeer goede en aansprekende naam voor een webwinkel in ruitersportartikelen.
koopwarenmarkt.nl
www.koopwarenmarkt.nl biedt u mogelijkheden goederen te veilen of verkopen tegen vast bod. deze mogelijkheid is door de adverteerder zelf in te stellen. ik biedt deze site aan met alle rechten en inclusief domeinnaam. reden dat ik de site verkoop is…
women-instyle.com
Prachtige webwinkel te koop met zeer professionele lay-out gemaakt door een vormgever. De site is per direct te koop, ook mag de naam worden overgenomen. Over de prijs valt te praten.