Te koop wegens gebrek aan tijd.
Mooie strakke goedwerkende veilingsite.
Er is in de site ongeveer 1 maand tijd ingestoken en ligt helaas wegens omstandigheden op prive gebied aan de kant, we vinden het spijtig en zoeken iemand die de draad weer kan oppakken en deze site kan omtoveren tot een top website!
- incl. facebook pagina ( ong. 300+ likes)
- Zeer eenvoudig aan te passen
- Mogelijkheid tot normale veilingen.
- serverkosten 30 euro p maand
vraagprijs ligt rond de 6000 euro maar is uiteraard onderhandelbaar. de site heft alleen om op te zetten al rond de 8000 euro gekost en dit was de goedkoopste !! dus mocht je intresse hebben zoek dan niet verder, goedkoper kun je een website als deze niet krijgen!
bij intresse email naar:
Hoan1988@live.nl
of bel met 0641899789
- 21 Views
- Geplaatst op 03-01-2015
- Geplaatst door Rewster88
Ook interressant
oranjebazar.nl
Ik heb de website www.oranjebazar.nl te koop staan Ik kan er zelf niets mee omdat ik niet weet hoe alles moet.Het is zonde om de site zo te laten staan omdat er elke dag op geadverteerd word.De naam oranjebazar kan ook in je voordeel werken als er…
dhz24.nl
DHZ24 is een dagaanbiedingsite voor doe-het-zelvers. Iedere dag een nieuwe aanbieding op het gebied van doe-het-zelf. Afkorting kan overal voor staan. Is nu vormgegeven aan doe-het-zelf maar kan van alles zijn. Voor een beter beeld kunt u de site…
vindparfum.nl
Helaas is een kant en klaar gemaakte webwinkel voor een klant blijven liggen omdat hij niet kon betalen. Erg vervelend maar wellicht interessant voor iemand die wat met Parfum en Cosmetica wenst te doen. Gaat om een .nl en .be website. Het gaat om…
quintasboutique.nl
Mooie 18+ webshop te koop! Vanwege tijdgebrek wil ik hem van de hand doen. De potentie en marges op de artikelen zijn goed i.v.m. met inkoopkorting bij de groothandel. Dit kan ook overgenomen worden en uiteraard alle groothandeladressen en tips enz. De…